Více

Princezna a písař smetli konkurenci, pohádku viděly na Jedničce dva miliony diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova byla ve štědrodenním prime time až za Jedničkou a Primou. Nový film Přijde letos Ježíšek? oslovil necelých 20 % publika.

Prima porazila v prime time Novu

Drtivou porážku zasadila na Štědrý den své konkurenci Česká televize. Novou pohádku Princezna a písař viděly od 19 hodin na Jedničce dva miliony diváků s rekordním 50% podílem v obou diváckých skupinách. Dařilo se i následujícím Pelíškům, které si nenechalo ujít téměř 1,3 milionu diváků (share 28,29 %; 32,71 % v 15-54). Všech pět nejsledovanějších pořadů Jedničky překročilo 24. prosince hranici jednoho milionu diváků. Do této kategorie se dostaly i filmy Kouzla králů, Šíleně smutná princezna a Princezna se zlatou hvězdou. Jednička se za celý den i v prime time pohybovala u staršího i mladšího publika nad 30 %.

ÚTERNÍ DATA: Anděl Páně kraloval úternímu večeru, Nova opět dvojkou trhu za vedoucí ČT 1

MIF17

Velkým úspěchem skončil prime time také pro Primu. Ta v této části dne porazila i konkurenční Novu, a to nejen u staršího, ale také mladšího publika. V obou těchto kategoriích překročila Prima hranici 20% podílu, zatímco komerční jednička skončila těsně pod ní. Nejsledovanějším pořadem Primy se staly podle očekávání Tři oříšky pro Popelku. Od 22 hodin pak uspěla pohádka Jak se budí princezny, která se blížila milionovému publiku. Nova nad Primou zvítězila v rámci celodenního podílu, a to s hodnotami 14,13 % a 15,74 %. Premiéru filmu Přijde letos Ježíšek? si nenechalo ujít 884 tisíc diváků (share 19,19 %; 18,76 % v 15-54).

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+