Více

Primu a Barrandov dělily v úterý večer desítky tisíc diváků, táhl jubilejní Cibulka

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mimořádný zájem o zpravodajství měli také diváci Novy. Hlavní publicistickou relaci Televizní noviny si nenechalo ujít 1,85 milionu diváků.

TV Barrandov v úterý po celý den nad 7 %

Pouhé desítky tisíc diváků od sebe dělily v úterý večer Primu a TV Barrandov. Šlo konkrétně o pořady, které se vysílaly po 20. hodině. Mimořádný zájem na plnoformátové Televizi Barrandov vzbudila talk show Sejdeme se na Cibulce. Její jubilejní stý díl si nenechalo ujít rovných 300 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 9,28 %. Vztahový seriál televize Prima Cesty domů III vidělo pouhých 364 tisíc diváků s podílem okolo 9 %. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byla tradičně Soudkyně Barbara s 381 tisíci diváky (share 12,73 %).

PONDĚLNÍ DATA: Rodinná komedie Karlík a továrna na čokoládu zvedla v pondělí večer Novu Cinema

TV Barrandov se v úterý dařilo. Její celodenní podíl se dostal na hodnotu 7,34 %, v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, to bylo necelých 6 %. S Barrandovem držela ve večerních hodinách krok ČT Sport, a to zejména díky přátelskému fotbalovému zápasu mezi Polskem a Českou republikou, který vidělo 316 tisíc diváků (share 8,67 %; 8,71 % v 15–54). Nadprůměrný celodenní podíl 6,34 % vykázala zpravodajská stanice ČT 24, a to nejen díky dalším informacím o vývoji po teroristických útocích v Paříži, ale zejména děním v souvislosti s oslavami 17. listopadu.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+