Více

Primě se v úterý nedařilo, v TOP 10 se umístily jen její Zprávy, navíc až na desátém místě

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší žebříček nejsledovanějších pořadů si rozdělila Nova a ČT 1, nejsledovanějším nezpravodajským pořadem byla reprízovaná Kriminálka Anděl.

Jediným pořadem, kterému se už tradičně povedlo překonat psychologickou hranici jednoho milionu diváků – i když jenom těsně – se včera staly Televizní noviny. Ty na Nově sledovalo 1,044 milionu diváků starších patnácti let. Jejich následovníka v podobě Sportovních novin si pak pustilo 930 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

PONDĚLNÍ DATA: Malý pitaval porazil Vratné lahve, nad milion se dostaly jen Televizní noviny

Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem se stala reprízovaná Kriminálka Anděl, kterou v prime time na Nově vidělo 837 tisíc diváků. Se značným odstupem druhým nejsledovanějším nezpravodajským pořadem byla Sanitka na ČT 1, která upoutala 638 tisíc diváků starších patnácti let. To je o více než sedmdesát tisíc diváků méně, než kolik sledovalo předchozí díl minulé úterý.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+