Více

Prima ve čtvrtek za celý den nad Jedničkou, večer ale prohrála. Kvůli Svatbám v Benátkách

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hlavnímu programu České televize ubrala sesterská ČT Sport, která díky přenosu světového poháru v biatlonu trhala rekordy sledovanosti.

Ordinace a Prásk! lídry večera

Za pozici druhé nejsledovanější televize v zemi se ve čtvrtek posunul hlavní kanál Primy. U dospělého publika i mladších diváků od 15 do 54 oslovila větší část diváků než ČT 1. Rozdíl byl v obou kategoriích poměrně velký, okolo dvou procentních bodů. U dospělého publika Prima zaznamenala celodenní podíl 13,73 procenta, Jednička 11,87 procenta. U mladších diváků od 15 do 54 let dosáhla Prima celodenního podílu 10,69 procenta, ČT 1 pouze 8,60 procenta. V hlavním vysílacím čase od 19 do 23 hodin si ale Jednička pozici druhé nejsledovanější televize v zemi podržela – i díky pokračujícímu špatnému výkonu seriálu Svatby v Benátkách na Primě.

STŘEDEČNÍ DATA: Dokument na ČT 2 ve středu sledovanější než Kousek nebe na ČT 1

Nejsledovanějším pořadem čtvrtečního večera napříč televizními stanicemi byl tradičně seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Na hlavním kanálu Novy jej od 20:20 sledovalo v průměru 1,627 milionu dospělých diváků, což odpovídalo 39,83 procentům publika (38,71 procentům v kategorii 15 až 54 let). Repríza seriálu Vyprávěj na ČT 1 od osmé večer zaujala 579 tisíc dospělých diváků a 14,08 procenta publika (20,09 procenta ve věku 15 až 54 let), seriál Svatby v Benátkách na Primě vidělo od čtvrt na devět 372 tisíc dospělých a devět procent publika (osm procent ve věku 15 až 54 let). Primě příliš nepomohla ani soutěž Kdo je kdo?, která od půl desáté přitáhla k televizním obrazovkám 348 tisíc dospělých diváků a 12 procent publika (13 procent ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+