Více

Prima ve čtvrtek nad ČT 1, porazila ji za celý den i v hlavním vysílacím čase

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Velmi vyrovnaný souboj o mladší diváky svedla Nova Cinema s Primou Cool. Čtvrteční večer tradičně ovládla Ordinace v růžové zahradě 2.

Ordinace dotahovala Televizní noviny

Pozici druhé nejsledovanější televize v zemi ve čtvrtek uzmul ČT 1 hlavní kanál skupiny Prima. „Velké“ Primě se dařilo lépe jak v celodenním podílu na dospělém publiku starším 15 let, tak v mladší divácké kategorii 15 až 54 let. Nad Jedničkou zvítězila v obou cílových skupinách i během hlavního vysílacího času od 19 do 23 hodin. Seriál Svatby v Benátkách oslovil od čtvrt na devět 361 tisíc dospělých diváků a 10 procent publika (devět procent ve věku 15 až 54 let), zatímco druhý díl krimisérie Na vlky železa k ČT 1 od osmé večer přilákal 306 tisíc dospělých diváků a osm procent publika (stejného podílu Jednička dosáhla i u publika od 15 do 54 let).

STŘEDEČNÍ DATA: Úvodní zápas „lvíčat“ na Euru 21 vidělo čtvrt milionu diváků, Výměnu manželek 1,3 milionu

I druhé pořady večera skončily ve stejném pořadí: vyhrála primácká soutěž Kdo je kdo?, již od půl desáté vidělo v průměru 413 tisíc dospělých diváků, což představovalo 14 procent publika v obou základních cílových skupinách. Souběžně vysílaný magazín Gejzír na ČT 1 sledovalo 321 tisíc dospělých a 10 procent publika (osm procent ve věku 15 až 54 let). Tradičním lídrem večera byl ale novácký seriál Ordinace v růžové zahradě 2, který od 20:20 na hlavní kanálu Novy oslovil v průměru 1,424 milionu dospělých diváků a 39 procent publika (36 procent ve věku 15 až 54 let). Sledovanější byly už jen Televizní noviny s 1,498 milionu dospělých diváků a podílem 47 procent (45 procent ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+