Více

Prima včera v prime time bez seriálu propadla, její romantiku porazila i Dvojka

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Německý film Řeka života: Shledání na Dunaji skončil hluboko pod hranicí tří set tisíc diváků. Šlo o hodnotu podobnou číslům TV Barrandov.

Jednička večer sledovanější než Prima

Závěr první řady seriálu Svatby v Benátkách, který i tak nedosahoval na Primě příliš oslnivých výsledků, se podepsal na její sledovanosti. Nejen, že žádný z pořadů vysílaný na této stanici po 20. hodině se včera nedostal mezi pět nejsledovanějších formátů televize, ale Prima skončila s podílem u staršího publika pod 10 %, u mladšího publika se pohybovala jen okolo 7 %. V porovnání s předchozím týdnem si Prima viditelně pohoršila. Porazila ji totiž nejen kriminálka Novy Cinema, ale i dokument vysílaný na Dvojce. Televize si přesto v rámci celodenního podílu udržela těsně pozici dvojky nad Jedničkou.

STŘEDEČNÍ DATA: Kancl se napodruhé propadl hluboko pod průměr ČT 1, porazil ho cestopis na ČT 2

Naopak konkurenční Ordinace v růžové zahradě 2 si na Nově v porovnání s předchozím týdnem polepšila a překročila hranici 1,6 milionu diváků. U staršího publika dosáhla podíl na publiku (share) 40,03 %, u mladšího se dostala na hodnotu 37,69 %. Nejsledovanějším pořadem dne byly Televizní noviny, které si nenechal ujít 1,755 milionu diváků (share 46,08 %; 43,24 % v 15-54). Nova se v rámci celodenních podílů pohybovala okolo 30 %, v prime time se pak přiblížila 36% podílu u staršího a 35% podílu u mladšího publika. Jednička porazila Primu v prime time, a to díky hodnotě 14,03 %.

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+