Více

Prima kino uvede Smrtonosnou zbraň 2 i Nebezpečnou rychlost

Televize Prima poutá na další snímky ve svém víkendovém bloku Prima kino. V pátek naváže na kriminální příběh z předchozího týdne. O novinkách nás informoval PR koordinátor Filip Sychra. V pátek od 22.10 se na obrazovkách Primy opět objeví bláznivý policejní pár v akci, a to ve Smrtonostné zbrani 2. Diváci se mohou těšit na herecké výkony Dannyho Glovera a Mela Gibsona v hlavních rolích, uvedl v tiskové zprávě.

stul

V sobotu přijde na řadu klasika v podání Sandry Bullock. Skvěle hodnocený film Nebezpečná rychlost se začíná v sobotu od 20.00. Sandra Bullock prokáže své řidičské schopnosti a spolu s Keanu Reavesem se bude snažit zachránit ostatní cestující před výbuchem bomby v autobusu.

V neděli si může divák od akčních scén odpočinout a od 22.15 se ponořit do atmosféry Havany, jíž se kdysi říkalo nejerotičtější město na světě, dodává Sychra. Dramatický a dobrodružný snímek s Robertem Redfordem coby s vypočítavým hráčem pokeru a s krásnou Lenou Olin, která zaplete každému hlavu, natočil uznávaný režisér Sydney Pollack.

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 13. 8. 2009 20:26

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+