Více

Prima slibuje, že kanál Cool bude na satelitu i u Digi TV

Vedení televize Prima, resp. její ředitel Marek Singer čtenářům DigiZone.cz slíbil, že nový kanál Cool se objeví také v nabídce satelitní platformy Digi TV. Společnosti FTV Prima by se tak podařilo téměř nemožné, a to přesvědčit operátora, aby zařadil program do své nabídky. Digi TV už totiž nějakou dobu nové televize do své nabídky nepřidává. Chybí v ní např. zpravodajský kanál Z1 i plnoformátová TV Barrandov.

Singer minulý týden na čtvrteční tiskové konferenci před zraky všech přítomných novinářů konstatoval, že se zástupci platformy televize jednala a smlouva je v současné době před podpisem. Něco podobného však nedávno tvrdila také digitální televize Barrandov. Jak se však její vedení později přesvědčilo, s touto platformou to není vůbec jednoduché.

Snažíme se jednat se společností Digi Czech Republic, ale tam to ještě ve stadiu ukončování jednání. Nedospěli jsme ke konkrétní smlouvě, ale určitě budeme šířeni i jimi, řekla v lednu serveru DigiZone.cz v rozhovoru ředitelka a předsedkyně představenstva TV Barrandov Janka Vozárová. Plnoformátový program stejně jako mnohé další však i po dvou měsících v nabídce stále chybí.

8 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 9. 3. 2009 23:04

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+