Více

Prima si o něco vylepšila pozici. Na ČT 1 a Novu stále nemá

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oproti minulému úterý má Prima v TOP 10 o pořad navíc – dva. Nova a ČT 1 jsou na čtyřech.

Žebříček TOP 10 za všechny kanály je vysloveně prázdninově nudný. Nad milionem jsou jen Televizní noviny, těsně pod ním Sportovní noviny. Třetí pozici zaujímá film či seriál a v tomto případě je to Kriminálka Anděl, kterou zhlédlo 810 tisíc diváků, zatímco následující Sanitku jen 611 tisíc. Z nezpravodajských pořadů se do TOP 10 propracoval už jen výborný Hop nebo trop na ČT 1 se 458 tisíci diváky a solidním podílem u 15–54, 15,07 %.

PONDĚLNÍ DATA: Malý pitaval porazil Příběh kmotra. Nad milionem opět jen Televizní noviny

Nejvyšší podíl na celkové sledovanosti si připsala Nova, která potřela své konkurenty s výrazným náskokem za všech situací. Například v hlavním vysílacím čase (prime time) a skupině 15+ získala nejvíce – 24,70 % – zatímco ČT 1 skončila na 16,29 % a Prima na 8,91 %. Překvapivě dobře se dařilo ČT Sport, která díky večernímu fotbalu získala podíl 5,9 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+