Více

Prima posiluje fotbal: koupila anglickou Premier League

Na Primě se od srpna každou sobotu odpoledne objeví přímý přenos vybraného západu anglické fotbalové Premier League. Stanice zakoupila vysílací práva, která jí umožňují vybrat si, který sobotní zápas odvysílá. Prima tak má podstatně volnější ruce než satelitní a kabelový kanál Galaxie sport, který zápasy Premier League rovněž přenáší, ale někdy dává až pět zápasů z jednoho kola.

Sobotní přenosy, které budou začínat v 16:00, začnou dvacet minut před výkopem speciálně upraveným televizním studiem. Do něj bychom chtěli zvát bývalé i současné hráče a chystáme také nové spolukomentátory, prohlásil na čtvrteční tiskové konferenci šéfredaktor sportovní redakce Primy Jiří Nikodým. Televize odvysílá 34 kol Premier League a hlavním spolukomentátorem bude český reprezentant Vladimír Šmicer.

Kromě Nikodýma bude fotbalové přenosy na Primě komentovat také další sportovní moderátor Primy Radek Macháček a přibude i nový komentátor Jaroslav Plašil. Další jména stanice zatím zveřejnit nechtěla. Kromě Premier League získala Prima také práva na zářijový kvalifikační duel české reprezentace se San Marinem a příští rok odvysílá kompletní Mistrovství Evropy ve fotbale – Euro 2008.

11 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 29. 6. 2007 16:42

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+