Více

Prima musí přeobsadit seriál Všechny moje lásky, Dagmar Havlová odmítla smlouvu

Někdejší první dámu nahradí herečka Veronika Žilková. „Důvodem nebyly finanční podmínky, ale nároky na užití jména a dalších osobnostních práv Dagmar Havlové,“ tvrdí Prima.

Nový původní seriál televize Prima Všechny moje lásky musí krátce před začátkem natáčení změnit představitelku hlavní role. Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová odmítla s producentem podepsat smlouvu. Nelíbilo se jí finální znění v části dokumentu věnované nárokům na užití jejího jména a osobnostních práv. „Důvodem nebyly finanční podmínky,“ zdůraznila mluvčí Primy Jana Mrákotová v tiskové zprávě, již televize vydala společně s agenturou Dilia, která Dagmar Havlovou zastupuje. Prima hlavní roli přeobsadila herečkou Veronikou Žilkovou.

K TÉMATU: Další seriálovou novinkou Primy budou Všechny moje lásky s Dagmar Havlovou

Seriál Všechny moje lásky pro Primu produkuje společnost Orbis Pictures film, za níž stojí Rudolf MerknerZuzana Konrádová. „Mrzí nás, že se producent seriálu a paní Havlová nakonec nedohodli. Ale v mezidobí jsme intenzivně hledali srovnatelnou hereckou hvězdu, které by role ve Všech mých láskách seděla, a máme velkou radost, že jsme se dohodli právě s Veronikou Žilkovou. Veronika je skvělá herečka a víme, že právě ona je tou prvotřídní hereckou osobností, která dokáže skloubit humorné i dramatické momenty v krásné hlavní roli Marie,“ uvedl programový ředitel FTV Primy Roman Mrázek.

ČTĚTE TAKÉ: Jednu ze tří seriálových novinek Primy produkuje firma jejího výrobního ředitele

Prima už s Dagmar Havlovou natočila pilotní díl seriálu, nyní ji čeká to samé znovu s Veronikou Žilkovou. „Jako malá jsem byla nespokojená se svým jménem a chtěla jsem, aby mě rodiče přejmenovali na Marušku. Když jsem později začala hrát, jmenovala jsem se Pavlína, Jana, Zuzka, Jenufa, Adina. Věra jsem byla v úspěšném seriálu Vyprávěj, kde jsem vynikajícího scenáristu Rudolfa Merknera poznala. Vytoužené jméno Marie mě konečně čeká teď,“ komentovala nečekaný nástup do nového seriálu Primy sama Žilková.

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 16. 6. 2014 20:21

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+