Více

Prima Max se po týdnu propadla pod úroveň Telky, nejvíc stoupala Česká televize

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Skupina Nova snižuje tempo meziročního propadu, oproti loňskému roku nejvíce roste skupina Barrandov. Nárůst zaznamenává i Česká televize.

Mezitýdenní vývoj (vs. 48. týden 2015)

Cílová skupina 15+

Pouhý týden vydržel nový program skupiny Prima, na filmy a seriály zaměřená Prima Max, nad hranicí jednoprocentního podílu na publiku starším 15 let. Minulý týden se propadl pod tuto hodnotu a porazila ho dokonce i Telka od konkurenční skupiny Nova. Největší růst v průměrném celodenním podílu na dospělém publiku starším 15 let vykázala ČT Sport, která si polepšila o 0,61 procentního bodu na hodnotu 2,89 procenta. Dařilo se ale také ČT 1 (+ 0,44 procentního bodu na 16,14 procenta), Telce (+ 0,15 procentního bodu na 1,58 procenta), Primě Cool (+ 0,15 procentního bodu na 3,49 procenta) a Primě love (+ 0,15 procentního bodu na 2,17 procenta). Naopak největší pokles připadl na hlavní kanál Primy, který přišel o 0,31 procentního bodu a propadl se na podíl 13,87 procenta. Klesala i ČT 24 (- 0,26 procentního bodu na 4,14 procenta) a Nova Cinema (- 0,25 procentního bodu na 3,94 procenta).

PŘEDMINULÝ TÝDEN: Nova skokanem týdne, Prima jako skupina díky Maxu u mladých nad ČT

České televizi se minulý týden dařilo i jako skupině. V souhrnném celodenním podílu na dospělém publiku starším 15 let si polepšila nejvíc ze všech čtyř větších televizních skupin v zemi. V součtu všech svých šesti programů oproti předminulému týdnu narostla o 0,72 procentního bodu na podíl 28,91 procenta. Ani to však nestačilo na vedoucí skupinu Nova, která si naopak mírně pohoršila o 0,11 procentního bodu na hodnotu 30,81 procenta. Klesala i skupina Prima, i když ani v jejím případě nešlo o nějaký zásadní pokles. Ztratila 0,25 procentního bodu a týden uzavřela průměrným souhrnným podílem 21,99 procenta. Nárůst zaznamenala skupina Barrandov, která si připsala 0,18 procentního bodu na hodnotu 6,48 procenta.

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+