Více

Prima má úspěch s Chalupáři, jinak vše při starém

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Úterní jednička a dvojka je obvyklá, Ordinace a Ulice, jinak jsou v TOP 10 jen Chalupáři.

Nadpoloviční většinu v žebříčku TOP 10 za všechny kanály zabírá zpravodajství, i když Televizní noviny (1,39 mil.) svou pozici absolutní jedničky před Ordinací v růžové zahradě 2 (1,339 mil.) obhajují jen těsně. Dvojkou je Ulice, kterou zhlédlo 882 tisíc diváků při stále vysokém podílu na publiku, a to i u mladší skupiny 15–54 (39,87 %). Jediným dalším nezpravodajským pořadem zastoupeným v žebříčku jsou nesmrtelní Chalupáři, které na Primě vidělo 516 tisíc diváků. Publicistika je pak v TOP 10 zastoupena pořadem Víkend se 619 tisíci diváky.

PONDĚLNÍ DATA: Rapl na svém a s přehledem před Ulicí

V podílu na celkové sledovanosti Nova vysloveně deklasovala své soupeře. V hlavním vysílacím čase (prime time) má v obou diváckých skupinách nad třicet procent a v 15+ je to 35,11 %, zatímco Prima vykazuje 11,83 % a ČT 1 10,93 %. Solidně si vedl kanál ČT Sport, který se dostal nad pět procent a přes den pak na 3,73 %. I zde pak zvítězila Nova (27,25 %), následována ČT 1 (11,92 %) a Primou (11,03 %).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+