Více

Prima love nahradí 8. března dopolední bloky R1 na programu Prima Cool

Samostatným ženským programem, který bude vysílat v dopoledních časech na programové pozici Primy Cool, bude projekt Prima love, který ve čtvrtek představí na tiskové konferenci v Praze vedení televize Prima. Vyplývá to z tiskové zprávy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), která Primě odsouhlasila změnu názvu a licenčních podmínek celoplošného programu R1, který nyní vysílá v dopoledních časech na pozici Primy Cool.

K TÉMATU: Prima zve na tiskovou konferenci, kde představí projekt Prima love

stul

Rada udělila souhlas se změnou skutečností uvedených v žádosti o licenci sp. zn. 2008/364/cun/FTV k provozování vysílání programu R1 prostřednictvím pozemních vysílačů, spočívající v časově omezené změně časového rozsahu vysílání a licenčních podmínek, s účinností od 8. března 2011 do 31. prosince 2011, a změně označení (názvu) programu dle žádosti, stojí v tiskové zprávě z posledního jednání RRTV. Změna se týká jak licence pro celoplošné zemské, tak satelitní digitální vysílání.

Prima tak získává čas na vyjednání podmínek pro osamostatnění programu Prima love, k němuž by mělo dojít zřejmě v příštím roce. Televize vlastní od loňského března ještě další licenci pro celoplošné zemské digitální vyslání pro rodinný plnoformátový program Prima family.

20 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 17. 2. 2011 17:49

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+