Více

Prima dnes neodvysílala Fakta Barbory Tachecí

Televize Prima dnes neodvysílala novou talkshow Barbory Tachecí, která je součástí nové podoby zpravodajské relace. Místo toho vysílala prodloužené zpravodajství podle klasického schématu, které diváci znají. Pravidelná talkshow, která má obohatit zpravodajský blok, bude znovu pokračovat zítra.

CIF17

Mluvčí televize Jana Kocová pro server Digizone.cz uvedla, že důvodem zrušení dnešního vydání relace Fakta byla aktuální politická situace. Hostem měl být přitom premiér ČR Jan Fischer. Vzhledem k aktuální politické situaci, kterou vyvolalo dnešní rozhodnutí Ústavního soudu o možném posunutí termínu voleb, jsme se rozhodli pořad Fatka Barbory Tachecí neodvysílat a zařadili jsme do vysílání rozšířené zpravodajství, uvedla Kocová. Podle ní se tato situace nedala předvídat, proto ji Prima neanoncovala. Zítra ale budou Fakta Barbory Tachecí pokračovat a hostem by měl být předseda ČSSD Jiří Paroubek.

Zítra pokračujeme ve vysílání s panem Paroubkem, v dalších dnech už bude zpravodajství pokračovat posle nového schématu, dodala Kocová pro Digizone.cz.

6 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 2. 9. 2009 20:51

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+