Více

Prima bodovala „Kuřetem“, Nova „Ulicí“ a ČT 1 „Panoptikem“

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – O žebříček nejúspěšnějších pořadů se skoro rovnocenně dělí všechny nejsledovanější stanice.

Z nezpravodajských pořadů se v TOP 10 za všechny kanály nejvýše dostalo Ohnivý kuře, které vidělo 1,022 mil. diváků starších 15 let při podílu na publiku 28,15 %. Dvojkou je Ulice, která se před letní pauzou poměrně často nedostává nad milion a i nyní skončila pod ním (936 tisíc). Vysoký podíl na publiku si však stále zachovává (38,88 %). Trojkou byl opět obnovený milionář (791 tisíc a 22,06 %), takže nám první tři pozice zůstávají zachovány na úrovni minulého týdne. Před Show Jana Krause (640 tisíc) se ale s 654 tisíci diváky vklínila klasická kriminálka Panoptikum Města pražského na ČT 1, čímž je žebříček kompletní.

ÚTERNÍ DATA: Ordinaci ubylo třicet tisíc diváků, i tak je nejsledovanějším pořadem včerejšího dne

Celková denní sledovanost šla za TV Nova, která se jako jediná dokázala dostat nad 20 procent v obou diváckých skupinách a například v 15+ činila 24,63 %. Její dva největší soupeři, ČT 1 a Prima, pak končí na 12,34, resp. 17,70 %, plnoformátová TV Barrandov se dostává na 6,05 %. V hlavním vysílacím čase, prime time, se pak přes 20 procent dokázala dostat i Prima, ale s podílem na sledovanosti (15+) 21,41 % na Novu nestačila (27,41 %). ČT 1 pak skončila třetí (13,31 %).

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+