Více

Prima 2? Celoplošně by mohla vysílat snad už jen v multiplexu 3

Míst v celoplošných multiplexech DVB-T už není mnoho, Prima by mohla využít zkušeností Primy love a Primy Zoom s multiplexem 3. Konkurenční multiplex 4 blokují programy skupiny Nova.

Start pátého celoplošně šířeného volného televizního programu minulý týden nečekaně oznámila skupina Prima. Stanice s pracovním názvem Prima 2 má odstartovat na jaře příštího roku, konkrétně na přelomu prvního a druhého čtvrtletí. Obsahově se má zaměřit mezi existující Primu Cool a Primu love, tedy opět na mladší publikum, které je mezi reklamními zadavateli nejžádanější. V jaké vysílací síti se ale nový program objeví? Prima je zatím příliš tajemná, i když mnoho šancí na výběr nemá. Jestliže chce, aby Prima 2 byla skutečně celoplošná, v úvahu připadají jen multiplexy 3, 4 a Regionální síť 7, v nichž by se možná ještě našel volný prostor. Tedy pokud by některá z televizí, které v těchto multiplexech vysílají, v dohledné době skončila.

U Pařízka je už plno. Nebo ne?

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+