Více

Při absenci Ulice má „Ohnivák“ snadnou pozici. A jde nad milion

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Konkurencí pro Ohnivý kuře je zjevně pouze podvečerní Ulice. Tu ale v letním programovém schématu vystřídala Hospoda, která odstartovala na 408 tisících.

Ohnivý kuře už nějaký čas osciluje kolem milionu diváků a v pondělním hlavním vysílacím čase (prime time) konkurenci při absenci Ulice nemá. V 15+ seriál sledovalo 1,081 mil. diváků při podílu na publiku 28,12 %. Panoptikum Města pražského na ČT 1 pak vidělo výborných 721 tisíc (18,99 %) a Nova skončila s klasikou Marečku, podejte mi pero! třetí při 654 tisících divácích (15+) a relativně vysokém podílu v kategorii 15–54 23,34 %. Jako poslední nezpravodajský pořad se do TOP 10 dostalo ještě utkání Anglie–Island na ČT Sport. To v 15+ zhlédlo 607 tisíc diváků a podíl byl v obou sledovaných skupinách podobný – kolem 18,4 %.

PONDĚLNÍ DATA: Kriminálka Anděl porazila Princeznu ze mlejna. Bodovala i Toulavá kamera

V celkové sledovanosti je sice Nova stále pondělní jedničkou, a to v obou časech a u obou sledovaných diváckých skupin, avšak nejvýše se dostala na 22,7 % (prime time a 15–54). Výborně si vedla stanice ČT Sport, která prakticky vždy předstihla hlavní kanál České televize a například v prime time u mladších diváků vykázala 16,14 %, zatímco Prima 18,17 %. Ještě menší rozdíl byl mezi oběma kanály přes den: 11,43 % vs. 12,84 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+