Více

Přesuny kanálů v CS Linku konkurenční Skylink nepotěšily

Rozsáhlé změny v distribuci kanálů televize Nova, které se chystají na satelitní pozici 23,5 st. východně, nepotěšily ani konkurenční Skylink, který s CS Linkem tyto programy sdílí. Podle výkonného ředitele platformy Jaromíra Glisníka přišly ve velmi nevhodnou dobu. Informoval o tom v rozhovoru satelitního serveru satCentrum.com.

stul

Informaci o projektu, který se právě rozjíždí, jsme dostali minulý pátek a zažili jsme si horké chvilky, přiznal Glisník a dodal, že oproti CS Linku totiž u Skylinku přijímá programy, kterých se přeladění týká, podstatně více zákazníků. Načasování změn považujeme za velmi nešťastné. V době, kdy vrcholí prodejní a marketingová kampaň, se budou montážníci zabývat zbytečným přelaďováním a pořadníky na nové instalace budou narůstat, netají se nespokojeností výkonný ředitel platformy Skylink.

Glisník konstatoval, že očekává nárůst prodeje o přibližně třicet procent a rozhodně se tak dá počítat s nespokojeností zákazníků. Zcela zbytečný stres, dodal šéf provozovatele platformy, společnosti TradeTec. Jaromír Glisník také v rozhovoru uvedl, že zákazníci Skylinku dlouhodobě indikují zájem o kanál VH1 Classic, jehož zařazení je ovšem podmíněno zpřístupněním kanálu MTV Czech, se kterým platforma nyní nepočítá. Zároveň však dodal, že pokud se stanice ukáže jako atraktivní, dojde k jejímu zařazení.

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 30. 9. 2009 15:04

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+