Více

Přes milion se přehouply jen Televizní noviny, znovu nasazení Vinaři se nedostali do TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem se stala Show Jana Krause, která si polepšila o osmdesát tisíc diváků.

Nejsledovanějším pořadem včerejšího TOP 10 se staly Televizní noviny na Nově, které se jako jediné včera dostaly přes hranici jednoho milionu diváků starších patnácti let, když je vidělo 1,066 milionu zástupců obecné divácké skupiny. Následující Sportovní noviny vidělo 913 tisíc diváků. Na čtvrté příčce skončila s odstupem sto devadesáti tisíc diváků diskusní Show Jana Krause.

ÚTERNÍ SLEDOVANOST: Nad milionem pouze zpravodajství Novy. Jinak jedničkou Kriminálka Anděl

O dalších padesát tisíc diváků méně pak sledovalo kriminálního radu Korejse Jiřího Adamíry v Panoptiku Města pražského, které si včera naladilo 679 tisíc diváků starších patnácti let. Nova útočí na prázdninové publikum reprízami Výměny manželek, tu včerejší si nenechalo ujít 664 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+