Více

Premiérová Hvězdná párty začala na sedmi stech tisících, polovině výkonu Ordinace

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Stejný tým, jako připravuje soutěž Tvoje tvář má známý hlas, stojí i za podzimní novinkou, pořadem Hvězdná párty.

Podle výsledků prvního dílu, který nasadila Nova včera po Ordinaci v růžové zahradě, se ale podobný úspěch jako u Tváře nejspíš konat nebude. Včerejší premiéru sledovalo 709 tisíc diváků starších patnácti let, z toho 322 tisíc bylo ve věku od 15 do 54 let. To je o více než polovinu méně oproti tomu, kolik získala Ordinace v růžové zahradě. U té včera usedlo 1,436 milionu zástupců obecné divácké skupiny.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře předběhlo Výměnu manželek, MasterChef se vrátil do TOP 10

Klasicky nejsledovanějším pořadem včerejšího večera byly Televizní noviny, které upoutaly 1,664 milionu diváků starších patnácti let. Druhé Sportovní noviny pak vidělo 1,516 milionu zástupců obecné cílové skupiny. Hranici jednoho milionu diváků pak překonal ještě podvečerní nekonečný seriál Ulice, u kterého zahájilo svůj večer 1,145 milionu diváků. Nova tak včera ovládla prvních pět příček včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů.

Zbytek žebříčku patří publicistickým pořadům České televize a Primy, včerejší Události vidělo 671 tisíc diváků a následující Branky, body, vteřiny sledovalo 606 tisíc diváků. Poslední tři příčky obsadila Prima, osmé skončily Krimi zprávy, které včera zaujaly 584 tisíc diváků. Deváté Zprávy FTV Prima vidělo 579 tisíc a poslední Divácké zprávy pak o devět tisíc diváků méně.

MINULÝ TÝDEN: Deštivé počasí pomáhá Nově, prvních pět pořadů si polepšilo

Prima Max nasadila do prime time komedii Milana Šteindlera Vrať se do hrobu!, která ale nakonec upoutala jen dvě procenta diváků sledujících v tu chvíli televizi, přesně jich bylo 74 tisíc. Příběhy obyčejného šílenství, které od deseti večer vysílala Nova Cinema, pak k obrazovkám přitáhla ještě o dva tisíce diváků méně. Z české produkce si tak nakonec vedl nejlépe major Zeman, jehož případy v prime time na TV Barrandov sledovalo 209 tisíc diváků starších patnácti let.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+