Více

Premier League vstupuje do třetí sezony na Primě

Televize Prima prostřednictvím svého „mužského“ kanálu Prima Cool odstartuje třetí sezonu vysílání fotbalové Premier League. Jedna z nejlepších ligových soutěží v Evropě začíná v sobotu a na Prime Cool se bude objevovat každý týden od 15.40 až do května 2010. Sportovní redakce TV Prima sází ve třetí sezóně svých přenosů Premier league na osvědčenou strategii v obsahu i formě. Vedle toho ale hledá i další cesty ke zlepšení, aby fotbalovým nadšencům připravovala stále lepší sportovní podívanou, uvádí PR koordinátor Filip Sychra.

stul

Příznivci fotbalu tak budou moci kromě přímých přenosů sledovat i osvědčená studia před a po zápase. V nich budou připraveni komentátoři s kompletním informačním servisem. Součástí budou jak předzápasové aktuální informace, tak i statistické údaje a prognózy. Přestávka a čas po skončení utkání je vyhrazen analýzám klíčových situací i výsledkovému a statistickému shrnutí.

Prima koupila práva na anglickou Premier League v rámci příprav na vysílání evropského fotbalového šampionátu EURO 2008. Díky tomu se její sportovní redakce mohla na důležitou akci důkladně připravit i za pomoci těchto přenosů. I po skončení Eura pokračovala Prima ve vysílání Premier League. Na českém trhu vysílá anglickou fotbalovou ligu i Nova sport, která nabídne každý víkend několik přenosů. Prima ale má právo první volby v sobotním vysílacím čase a navíc je jednou z mála volně přístupných stanic, která dané přenosy nabízí.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 11. 8. 2009 23:39

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+