Více

Překvapení úterního večera: Slunce, seno, jahody na Primě jedničkou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nemocnice na kraji města i Cesta do středu Země skončily pod hranicí půl milionu diváků. Oba pořady od sebe dělilo pouhých sedm tisíc diváků.

Nemocnice na ČT1 i film na Nově pod půl milionem

Nasazení klasické československé komedie Slunce, seno, jahody se televizi Prima vyplatilo. Film Zdeňka Trošky si po 20. hodině nenechalo ujít 531 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 17,74 %. Pořad tak byl nejúspěšnějším nezpravodajským formátem vysílaným v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, a porazil dokonce i Nemocnici na kraji města na Jedničce i Cestu do středu Země na Nově. U mladšího publika, tedy ve skupině 15-54 let byla komedie na Primě téměř vyrovnaná s komerční jedničkou.

PONDĚLNÍ DATA: TV Barrandov se v pondělí držela nad 6 %, oslovila i mladší publikum

Nemocnice na kraji města i Cesta do středu Země skončily pod hranicí půl milionu diváků. Oba pořady od sebe dělilo pouhých sedm tisíc diváků. U mladšího publika, jak již bylo naznačeno, však zvítězila Nova. Odstup obou pořadů byl v její prospěch přibližně 130 tisíc diváků. I přes nejsledovanější nezpravodajský pořad v prime time skončila Prima jako trhová trojka. Po celý den se pohybovala s podílem okolo 15 %. V denní dobu však držela krok s Jedničkou, která byla těsně trhovou dvojkou. Pozici lídra obhájila Nova.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+