Více

Přehled televizorů menších úhlopříček od 61 do 102 cm, vhodných do menších bytů

Dnes se podíváme na zoubek stále hojně prodávaným úhlopříčkám vhodným do malého bytu či jako doplňkový televizor. Nabídka je skutečně přepestrá.

Úhlopříčky 61, resp. 102 cm, což znamená 24 až 40 palců, představují předěl mezi vysloveně malými velikostmi a světem „obývákových rozměrů“, což je dnes 107 a více centimetrů (42") shora ohraničených typicky 127 cm, tedy 50 palci. V našich umírněnějších velikostech je ale nabídka stále ještě hodně široká, i když je jasně vidět, že masové značky míří nad 32 palců (81 cm) a prostor níže vyklízejí, což bude nadále gradovat. Při snaze nabídnout zákazníkům moderní návrh, unixové operační systémy a špičkové rozlišení Ultra HD (4K) je to pochopitelné. Mimochodem, Ultra HD začíná právě na 40 palcích (102 cm), a tudíž i v tomto přehledu na něco málo narazíme.

ECG 24 LED 621 PVR patří k nejlevnějším televizorům na trhu s úhlopříčkou 24 palců, tj. 61 cm. Nabízí ale i nahrávání! Zařazen je do energetické třídy B.

Autor: ECG

ECG 24 LED 621 PVR patří k nejlevnějším televizorům na trhu s úhlopříčkou 24 palců, tj. 61 cm. Nabízí ale i nahrávání. Zařazen je do energetické třídy B.

Co můžete očekávat

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+