Více

Přehled televizorů na chatu či chalupu nebo jen do malého pokoje

Jaro je tady a chalupářská obec letos nezvykle brzy vyrazila na pravidelné víkendové radovánky. Práce je při nich dost, ale občas se hodí i televizor…

A právě přehled těch malých, resp. skoro nejmenších úhlopříček vám nabízíme v našem dalším materiálu, mapujícím český trh s televizory. Značek v tomto segmentu není mnoho (ty „velké“ ho prakticky vypustily), vlastnosti jsou docela podobné, ale pár odlišností tu přece jen je. A také několik specialitek typu kombinace televizoru s přehrávačem CD a DVD disků či televizory napájené přes zapalovač v autě. Ovšem sousloví „malá úhlopříčka“ se za poslední roky dosti proměnilo a dnes už je to v podstatě cokoli pod metr. V tomto přehledu se však budeme zabývat úhlopříčkami ještě menšími, protože třeba do dětského pokoje, do pracovny či na chatu nebo chalupu se pořizují televizory podstatně menší.

Základní podmínkou pro zařazení do tohoto přehledu tudíž byla maximální velikost úhlopříčky, ale vzhledem k tomu, že existují i televizory mobilní, resp. vysloveně kapesní, omezili jsme nabídku i úhlopříčkou minimální. Tou bylo 15 palců, tj. 38 cm, do přehledu jsme ale zařadili i 14palcový (35,6 cm) Sencor SLE 1461M4, který jsme před nedávnem i vyzkoušeli.

MIF17

Jako maximální jsme zvolili úhlopříčku 22 palců, tj. 56 cm, což zahrnuje škálu, která se zdá být pro většinu instalací dostatečná, a najdou se tu i přístroje snadno přenosné, resp. převozné. Řada chalupářů totiž stále ještě televizory alespoň na konci sezóny odváží.

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+