Více

Přehled pokojových antén (nejen) pro DVB-T

Pokojové antény jsou především anténami náhražkovými. Někdy to však jinak řešit nejde, a tak přemýšlíme, co vybrat. Nabídka je ale nesmírně široká…

Právě proto vám nabízíme tento přehled výrobků na českém trhu, a protože jich je opravdu hodně, ani zdaleka není úplný, i když nás vedla snaha uvést do něj co nejvíce výrobců.

Ještě před tím, než si na konci článku stáhnete přehledové tabulky, je dobré si přečíst něco málo o digitálním příjmu DVB-T, základních druzích antén a také o možnosti využít některé pomůcky (a triky) pro ladění signálu v případě, že se nacházíte příliš daleko, nebo naopak příliš blízko vysílače. Typickým příkladem té druhé situace je Praha – Žižkov.

V základní orientaci vám pomohou následující odkazy, resp. velmi krátké články na nich, které se opravdu vyplatí přečíst, pokud nejste v problematice kovaní.

Popis a typy pokojových antén a rady pro výběr najdete zde.

Prvky anténních rozvodů jsou zde.

stul

Celý speciál „Antény pro digitální příjem televize“ je tady.

Zcela plochá pokojová anténa Solight HP24 (199 Kč) je napájena z přijímače, tedy buď ze set-top boxu, nebo přímo z televizoru. Další způsob napájení – a teď mluvíme obecně – je přes externí adaptér.

Autor: Solight

Zcela plochá pokojová anténa Solight HP24 (199 Kč) je napájena z přijímače, tedy buď ze set-top boxu, nebo přímo z televizoru. Další způsob napájení – a teď mluvíme obecně – je přes externí adaptér.

Základní informace

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+