Více

Přehled Full HD televizorů na českém trhu. Mohou mít úhlopříčku i dva metry

I když se kolem nás poslední dobou točí samé extra TV technologie, není dobré zapomínat na ty staré a stále ještě prodávané. Tady je malá ochutnávka.

Klasika stále táhne a televizory s rozlišením Full HD, tedy 1920 x 1080 obrazových bodů, už mezi klasiku patří. Nabídka je kupodivu stále hodně široká, i když to v sezóně 2014/15 vypadalo na rychlý útlum.

Rozsáhlá je tudíž i nabídka úhlopříček, které v extrémních případech končí u pomalu 80 palců, tedy neuvěřitelných dvou metrů. Rozlišení HD Ready sice stále přežívá (nyní jde v drtivé většině jen o ty nejmenší úhlopříčky), ale náš přehled bude tentokráte opravdu zaměřen pouze na „dobrý standard“, tedy Full HD.

A i když ho zakoupíte i ve 22 palcích (56 cm) – viz tabulka, kde je uveden i Hyundai FL 22111 – zaměříme se na standardnější pokojové velikosti od 32 palců, tedy 81 cm, výše.

LG v řadě LF58 nabízí Full HD televizory od 81 cm do 140 cm. Například solidně vybavená chytrá 50LF580V přijde na 15.600 Kč. Nemá ještě unixový WebOS, ale pracuje s ověřenou platformou NetCast.

Autor: LG

LG v řadě LF58 nabízí Full HD televizory od 81 cm do 140 cm. Například solidně vybavená chytrá 50LF580V přijde na 15 600 Kč. Nemá ještě unixový WebOS, ale pracuje s ověřenou platformou NetCast.

Současná nabídka

Celý přehled najdete v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+