Více

Předposlední StarDance ovládl sobotní obrazovku, uspěla i odpolední pohádka

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška se umístilo pět pořadů ČT1, tři vysílané TV Nova a dva produkované Primou.

Do finále se blížící taneční soutěž StarDance nabrala oproti minulému týdnu téměř tři sta tisíc diváků starších patnácti let, což ji navrátilo zpět na pozici nejsledovanějšího pořadu sobotního večera, ze které ji minulý týden sesadil přenos ze Zlatého slavíka. Celkem tak taneční výkony včera sledovalo 1,358 milionu diváků starších patnácti let. Milion diváků pak překonaly ještě Televizní noviny na Nově, které zaujaly 1,223 milionu diváků.

PÁTEČNÍ DATA: Polovinu TOP 10 nejsledova­nějších pořadů včera tvořily nezpravodajské po­řady

S výrazným odstupem 333 tisíc diváků starších patnácti let skončily čtvrté Sportovní noviny na Nově, které ke sportu přitáhly 890 tisíc diváků. Události na ČT1 zaujaly 815 tisíc diváků a u následujících Branek, bodů, vteřin vydrželo 659 tisíc diváků. O padesát tisíc diváků méně pak přepnulo na první část posledního pokračování příběhů čarodějského učně Harryho Pottera, jehož příběh očaroval 608 tisíc diváků starších patnácti let, z toho více než půl milionu patřilo do mladší cílové skupiny ve věku od 15 do 54 let.

Zprávy FTV Prima oslovily 657 tisíc diváků starších patnácti let a navazující Krimi zprávy vykázaly 581 tisíc diváků. K umístění v sobotním TOP 10 neměli daleko Kluci v akci, které na ČT1 sledoval necelý půlmilion diváků, a slušný výkon podala i odpolední pohádka Zvon Lukáš, který si po nedělním obřadu dopřálo 432 tisíc diváků, z čehož 176 tisíc diváků věkem spadalo do rozmezí 15 až 54 let.

MINULÝ TÝDEN: Slavík pokořil StarDance

MIF17

ČT pro prime time zvolila western Valdezovi koně, což přitáhlo 243 tisíc zájemců o romantiku Divokého západu. Větší zájem vyvolal přímý přenos biatlonových klání ze Švédska, u kterých krátce po obědě fandilo 419 tisíc diváků. Ztracený poklad Aztéků hledalo na Primě Cool 191 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byly Naše Zprávy, které vidělo 330 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+