Více

Prázdniny v plném proudu, Televizní noviny stěží překonaly hranici devíti set tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším pořadem se stala Kriminálka Anděl, o 340 tisíc diváků méně sledovalo Sanitku na ČT 1.

První tři příčky obsadily rukou nerozdělnou pořady TV Nova, klasicky nejsledovanější byly Televizní noviny, které včera oslovily 932 tisíc diváků starších patnácti let. Druhou Kriminálku Anděl sledovalo v prime time na Nově 888 tisíc. O dalších osmdesát tisíc zástupců obecné divácké skupiny méně se usadilo před Sportovními novinami, kterým se jako poslednímu pořadu včerejška povedlo dosáhnout podílu třiceti procent na obecné cílové skupině.

PONDĚLNÍ DATA: Pondělní dovolené poznamenaly sledovanost, ani jeden pořad nepřesáhl milion diváků

O více než čtvrt milionu diváků méně pak zůstalo u obrazovek České televize, jejíž reprízovaný seriálový hit Sanitka v prime time upoutal 547 tisíc diváků. A necelých třicet tisíc diváků méně si nenechalo ujít normalizační špionážní drama o záškodníkovi, snažícímu se využít identitu mrtvého spolužáka. Případ mrtvého muže tak večer na Nově upoutal 518 tisíc diváků ve věku nad patnáct let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+