Více

Prázdniny udeřily, nejsledovanější Televizní noviny nedosáhly ani devíti set tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Všechnopárty Karla Šípa stačilo na druhé místo 731 tisíc diváků, do TOP 10 se dostaly i Divácké zprávy na Primě, které vidělo necelých 380 tisíc diváků.

Do včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů se dostalo pět pořadů z produkce České televize, tři od Primy a dva vysílané na TV Nova. Posledně jmenované patří první místo se stálicí v podobě Televizních novin, které včera naladilo 872 tisíc diváků. To je ale o 220 tisíc diváků méně než minulý pátek. Navazující Sportovní noviny obsadily v TOP 10 až čtvrté místo, když je včera sledovalo 613 tisíc diváků, což je ve srovnání s minulým týdnem pokles o více než 160 tisíc diváků.

ČTVRTEČNÍ DATA: Zpravodajství stále dominuje, jinak je jedničkou Sanitka

Druhé a třetí místo včerejší TOP 10 tak patří Všechnopárty a pohádce Princezna a písař na ČT 1. Talk show Karla Šípa si naladilo 731 tisíc diváků, což je oproti minulému pátku pokles jen o necelých dvacet tisíc diváků starších patnácti let. Pohádku si pak v prime time vychutnalo 669 tisíc diváků, což je opět pokles oproti minulému týdnu – to sledovalo pohádku Tři životy 805 tisíc diváků, což jí pomohlo obsadit druhé místo v žebříčku nejsledovanějších pořadů.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+