Více

Prázdniny svědčí České televizi, v červenci stoupla sledovanost ČT 1 o dvě procenta

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ ČERVENCE – Kromě České televize se daří i stanicím TV Barrandov, aktuálně oslovují přes pět procent diváků ve věku od 15 do 54 let.

Meziměsíční vývoj (vs. červen 2016)

Cílová skupina 15+

Oproti červnovým výsledkům si u obecné cílové skupiny nejvíce polepšila veřejnoprávní ČT 1, která svůj podíl na sledovanosti navýšila o 2,03 procenta. Letní měsíce svědčí i TV Barrandov, její podíl se meziměsíčně zvětšil o 0,9 procenta. Narostla i sledovanost kanálů zastupovaných společností Atmedia, jejichž podíl se zvýšil o 0,73 procenta. Naopak výrazně oslabila TV Nova, která ztratila 4,97 procenta diváků starších patnácti let. Podobný osud potkal i hlavní kanál Primy, která ale odepsala jen 1,72 procenta obecné divácké skupiny. Odliv diváků zaznamenala i ČT Sport, které ubylo 1,16 procenta diváků starších patnácti let.

ČERVNOVÁ DATA: Meziročně klesá výkon Novy, naopak České televizi se evidentně daří

Prázdniny nejlépe svědčí České televizi, která svůj celkový podíl navýšila o 2,07 procenta na celkových 33,28 procenta. Rostl i podíl skupiny Barrandov, její kanály oslovily o 1,25 procenta diváků více než v červnu a celkem ji sledovalo 8,01 procenta diváků starších patnácti let. Největší ztrátu pak zaznamenala skupina Nova, které celkem ubylo 4,04 procenta obecné divácké skupiny a v červenci oslovila 25,79 procenta diváků. Lehce oslabil i podíl programů Primy, a to o 0,69 procenta na celkových 20,66 procenta.

Meziměsíční vývoj, TOP 10 pořadů července 2015 a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+