Více

Prázdniny se blíží, nad milion diváků se dostaly jen Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Letní počasí vylidňue obýváky, do pátečního TOP 10 nejsledovanějších pořadů se dostaly i Odpolední Televizní noviny s 389 tisíci diváky.

Obvyklou jedničku v podobě Televizních novin včera na Nově sledovalo 1,074 milion diváků starších patnácti let, na druhém místě v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne skončil s osmi sty tisíci diváky podvečerní nekonečný seriál Ulice. Třetí Všechnopárty na ČT 1 vidělo 765 tisíc zástupců obecné divácké skupiny, což znamená oproti minulému pátku pokles o 172 tisíc diváků z obecné cílové skupiny.

ČTVRTEČNÍ DATA: Nemocnice Motol v TOP 10, TV Barrandov nad šesti procenty

Sedm set tisíc diváků překonaly ještě Sportovní noviny, které vidělo 719 tisíc diváků. Páteční pohádka Princezna ze mlejna oslovila 624 tisíc diváků, což je pokles oproti minulému týdnu, kdy na Tajemství staré bambitky koukalo 662 tisíc diváků starších patnácti let. Kolem čtyři sta padesáti tisíc diváků pak nezapomnělo na podvečerní Události a navazující Branky, body, vteřiny na ČT 1.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+