Více

Prázdniny nesvědčí hlavním kanálům televizních skupin, daří se ČT Sport

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Ve srovnání s předminulým týdnem i minulým rokem nejvíce oslabily hlavní kanály Novy a Primy, naopak největším skokanem je ČT Sport.

Mezitýdenní vývoj (vs. 26. týden 2016)

Cílová skupina 15+

Největšího nárůstu sledovanosti v obecné cílové skupině dosáhla ČT Sport, jejíž podíl narostl o 1,99 procenta. Lehce si polepšily i kanály sdružené v rubrice Ostatní, které si polepšily o 0,57 procenta. Prázdniny svědčí i Primě Zoom, kterou sledovalo o 0,26 procenta diváků více než v předminulém týdnu. Na opačném konci žebříčku skončil hlavní kanál Primy, který oslabil o 1,02 procenta. Nedařilo se ani hlavní Nově, která ztratila 0,72 procenta obecné divácké skupiny. Okurková sezóna poznamenala i výkon zpravodajské ČT 24, které ubylo 0,58 procenta diváků.

PŘEDMINULÝ TÝDEN: Meziročně nejvýrazněji klesá Nova, posiluje Česká televize

Mezi televizními skupinami oslabila jen Nova, které ubylo 0,42 procenta diváků starších patnácti let. Její celkový podíl tak v minulém týdnu činil 25,05 procenta. Nejvíce si polepšily kanály Primy, jejich podíl stoupl o 2,31 procenta na celkových 22,84 procenta. Česká televize si k dobru připsala 0,32 procenta a skončila v minulém týdnu s podílem 34,51 procenta. Lehce posílil i podíl skupiny Barrandov, který narostl o 0,08 procenta na celkových 7,66 procenta.

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+