Více

Prásk! si bez Novotného polepšil o sto tisíc diváků, pomohla mu Partyšová

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima s Jedničkou si mezi sebe podělily ve čtvrtek prvenství. Zatímco komerční dvojka byla o něco úspěšnější přes den, ČT 1 si vedla lépe večer.

Nova ve čtvrtek s přehledem lídrem trhu

K viditelnému nárůstu diváckého zájmu došlo včera u společenského magazínu Prásk!, který doposud moderoval na Nově Pavel Novotný. Za zvýšenou sledovaností stojí bez pochyby právě změna jeho tváře, kterou se nově stala Gabriela Partyšová, která v minulosti uváděla podobně laděný Topstar magazín na Primě. Svou roli tedy hrála právě počáteční zvědavost. Prásk! si v porovnání s předchozí částí polepšil přibližně o sto tisíc diváků a překročil milionovou hranici. V obou diváckých skupinách se dostal přes 30% share (podíl na publiku). Nejsledovanější pořady dne měla Nova. Televizní noviny viděl 1,8 milionu diváků.

STŘEDEČNÍ DATA: Show Jana Krause porazila Novu i ČT 1, ve středu byla ve svém čase lídrem trhu

Nova dosáhla ve čtvrtek celodenního podílu 28,17 % u staršího a 31,76 % u mladšího publika. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, skončila ve skupině 15+ těsně pod 35 % a ve skupině 15-54 se dostala na hodnotu 36,3 %. Konkurenci se mezi nejsledovanějšími pořady dne podařilo umístit až na šesté pozici. Šlo konkrétně o Primu, která diváky nejvíce oslovila svými Krimi zprávami. Vidělo je necelých 800 tisíc diváků. Na Jedničce byly nejsledovanějším pořadem Události se 751 tisíci diváky (share 19 %). Prima byla včera sledovanější než Jednička, večer si stanice pozice prohodily. Odstup obou ale nebyl velký.

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+