Více

Poštu pro tebe neporazil včera ani primácký seriál Cesty domů

Úspěšné tažení pořadu Pošta pro tebe s Ester Janečkovou podzimní televizní sezónou pokračuje. Tomu se včera večer podařilo porazit nejen již pomalu tradičního rivala, seriál Dokonalý svět, který vysílá televize Nova, ale také novou rodinnou ságu Primy s názvem Cesty domů. Jak ale vyplývá z peoplemetrového měření ATO-Mediaresearch, rozdíl v počtu diváků byl v podstatě minimální.

K TÉMATU: Pošta pro tebe opět porazila seriálovou novinku Dokonalý svět

Pošta pro tebe vysílaná od dvaceti hodin na programu ČT 1 zaujala v cílové skupině Dospělí 15+ 906 tisíc diváků a měla share (podíl na trhu) 25,68 %. Druhý díl Cest domů (sobotní film lze počítat jako nultý) na Primě zaujal 872 tisíc diváků (share 24,57 %). Vítězství tohoto seriálu oproti Dokonalému světu byl naprosto zanedbatelný. Byl pouze o deset tisíc diváků nižší, čemuž odpovídalo i share 24,22 %. Nejsledovanějším středečním pořadem se stala Ulice na TV Nova, které se jako jediné podařilo překonat hranici milionu diváků (1,027 mil.).

stul

ČTĚTE TAKÉ: Dokonalý svět včera prohrál ve sledovanosti s Poštou pro tebe

Ve skupině 15–54, na kterou česká komerční jednička prodává reklamní čas pro inzerenty, si však odnáší vítězství Dokonalý svět s podílem 33,38 % (591 tisíc diváků). Cesty domů měly ve stejnou dobu 24,09 % (426 tisíc diváků). Ulice v této cílové skupině figuruje jako druhý nejsledovanější pořad dne s 512 tisíci diváky a share 45,23 %. Tradiční tahák České televize Pošta pro tebe se do pětky nejsledovanějších pořadů ve skupině 15–54 vůbec nedostal. Pro Primu je však středeční den úspěchem. Sledovanější než včera zatím letos ještě nebyla.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 23. 9. 2010 14:14

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+