Více

Postradatelní 2 na Nově a Přístav na Primě brali v pondělí stejný počet diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – I přes silnou kriminálku ČT 1 byla Nova v pondělí celodenním lídrem a prvenství brala i ve večerních hodinách.

Kriminálka Jedničky nadále bez konkurence

Naprosto shodného počtu diváků dosáhli v pondělí Postradatelní 2 na Nově a seriál Přístav na Primě. I když se pořady částečně překrývaly, oba ale nakonec končily v rozdílných časech. Zatímco Postradatelní 2 se s diváky rozloučili až dvanáct minut po 22. hodině, Přístav končil již před půl desátou. Přes rozdílný počet diváků tak hrál podíl 18,41 % Nově. Navíc film s akčními hvězdami zejména osmdesátých a začátku devadesátých let bral v tomto souboji jasnou první příčku díky share 26,32 % u mladšího publika.

NEDĚLNÍ DATA: Případ pro malíře se blížil ke čtyřiceti procentům, oslovil přes 1,7 milionu diváků

MIF17

Nova ale vítězem u mladšího publika díky Postradatelným 2 nebyla, alespoň ne mezi 20. a 21. hodinou. Tady první program České televize opět vysílal pokračování své úspěšné kriminálky Případy 1. oddělení, která si drží velmi vysokou sledovanost i v případě druhé řady. Ta se opět dotkla hranice 1,7 milionu diváků. Ani přes téměř milionový náskok však nebyla stanice ČT 1 lídrem. Přes den i v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, brala vítězství Nova. Večer se komerční jednička přiblížila u mladšího publika k 30 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+