Více

Poslední díl Světa pod hlavou poskočil nad milion, jedničkou je stále Ulice

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Svět pod hlavou je těsně pod „kuřetem“ a včera je od sebe dělilo jen 42 tisíc diváků.

Nejsledovanějším pondělním nezpravodajským pořadem je podvečerní Ulice, kterou vidělo 1,251 mil. diváků při podílu na publiku k 35 procentům. Ohnivý kuře, které se v TOP 10 za všechny kanály umístilo druhé, zhlédlo 1,064 mil. a retro krimi Svět pod hlavou si v případě závěrečného dílu nenechalo ujít 1,022 mil. Posledním nezpravodajským pořadem, který se do TOP 10 dostal, jsou Specialisté a na Nově je sledovalo 973 tisíc. Čtvrtá hvězda na ČT1 zaujala poslední místo v TOP 5 za kanál podobně, jako reality show Robinsonův ostrov. ČT1 a Nova mají v TOP 10 čtyři pořady, Prima dva.

NEDĚLNÍ DATA: Temný kraj vs. Tvoje tvář = 2:0

Celková sledovanost s průměrným podílem 25,84 % jde v hlavním vysílacím čase, prime time, za televizí Nova, druhá ČT1 vykazuje 18,38 % a Prima 17,11 %. Nad čtyři procenta se ještě dostává plnoformátová TV Barrandov se 4,79 % a stejně je na tom i kanál ČT2. Přes den TV Barrandov svůj podíl zvyšuje na 6,71 % (ČT2 – 4,89 %), Prima získala 14,3 % a ČT1 jen o málo víc – 15,39 %. Jedničkou je opět hlavní Nova s průměrným podílem 22,41 %.

Z filmových kanálů se nad míru obvyklou dařilo stanici Kino Barrandov a romantická Katie Fforde: Stále při tobě nalákala v prime time 90 tisíc diváků. Dva díly seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI, které v TOP 5 za kanál končí na druhém a třetím místě, sledovalo 44 tisíc, resp. 74 tisíc a podíl na publiku hraničí se čtyřmi procenty. Na Primě Max je jedničkou opakování fantasy Twilight sága: Rozbřesk (2/2) a vidělo ji 79 tisíc diváků. Primetimovou komedii Co jsme komu udělali? pak zhlédlo 70 tisíc. Nejvíce diváků (171 tisíc) vidělo drama 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové na Nově Cinema. Podíl na mladším publiku dosáhl 6,04 %.

MINULÝ TÝDEN: Milion diváků pokořilo kromě Ulice a zpravodajství už jen Ohnivý kuře

Na ČT2 se čtyři z pěti pořadů v TOP 5 dostávají nad sto tisíc diváků a jedničkou je dokument Velký, větší, největší o výletní lodi Independence of the Seas. Od 21:03 ho vidělo 295 tisíc diváků při podílu 7,55 %. Nad dvě stě tisíc se dostal i snímek Apokalypsa: 1. světová válka a krimi drama Slunce rošťáků to uteklo o pouhé tři tisíce. Méďové na ČT :D lákají čím dál více diváků a tentokráte jejich hrátky sledovalo 170 tisíc. Na TV Barrandov je jedničkou podvečerní Soudkyně Barbara se 346 tisíci diváky, Nebezpečné vztahy jsou s 275 tisíci druhé.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+