Více

Poslední díl Případů 1. oddělení si na ČT 1 nenechalo ujít téměř 1,9 milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 se kromě Případů 1. oddělení probojoval i následující Rozsudek, z pořadů komerčních televizí bodovala jen Ulice a Prostřeno.

Suverénně nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se stal poslední díl druhé řady krimiseriálu České televize Případy 1. oddělení, který sledovalo úctyhodných 1,894 milionu diváků starších patnácti let. V podílech to znamenalo 42,61 procenta mezi obecnou cílovou skupinou a 39,58 mezi diváky ve věku od 15 do 54 let – těch u obrazovek sedělo 852 tisíc.

NEDĚLNÍ DATA: Včera se dařilo ČT, V.I.P. vraždy na Primě předběhly novácké Na vodě o dvě stě tisíc diváků

MIF17

Z nezpravodajských pořadů už se do TOP 10 probojovala jen trojice zástupců, každý z nich reprezentující jednu ze tří nejsledovanějších televizí. Třetí Ulici sledovalo na Nově 1,197 milionu diváků, večerní Rozsudek na ČT 1 vidělo 903 tisíc diváků a odpolední Prostřeno si nenechalo ujít 794 tisíc diváků, ve všech třech případech z obecné cílové skupiny diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+