Více

Poslední díl Jana Husa skončil těsně pod půlmilionem diváků, večer patřil Modravě

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Poslední díl Jamese Bonda s Piercem Brosnanem vzbudil velký zájem u mladšího publika. Dvojka se v neděli večer přiblížila k desetiprocentnímu podílu.

Jan Hus se loučil s dvanáctiprocentním podílem

Závěrečný díl historické trilogie Jan Hus si na Jedničce včera pustilo půl milionu diváků. Podíl na publiku (share) se v obou diváckých skupinách pohyboval okolo 12 %. Mezi deset nejsledovanějších pořadů se historické drama nedostalo a mezi TOP 5 formáty Jedničky se umístilo na poslední pozici. Nejsledovanějším pořadem stanice byly se sedmi sty tisíci diváky Události (share 24,39 %). Stanice byla v úterý televizní dvojkou po Nově a za celý den oslovila 16,81 % publika staršího 15 let. O dva procentní body méně měla v hlavním vysílacím čase, prime time, ale i tady obhájila stejné umístění.

SOBOTNÍ DATA: Jan Hus spadl na Jedničce k půl­milionu diváků, u staršího publika vyhrála Prima

Nejsledovanějším pořadem dne se stala podle očekávání Policie Modrava, kterou si ani tentokrát nenechaly ujít více než dva miliony diváků a podíl u staršího publika se opět dotkl 50 %. Rovných 44 % pak měl úspěšný kriminální seriál ve skupině od 15 do 54 let. Hranici půl druhého milionu diváků překročily Televizní noviny a nad milion se dostaly i Sportovní noviny. Nova za celý den oslovila 23,7 % staršího a 26,66 % staršího publika. V prime time se kanál pohyboval okolo 35 %. Trhovou trojkou byla Prima, která se po celý den pohybovala u staršího publika přibližně na 10 %. Její nejsledovanější pořad získal 629 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+