Více

Poslední den roku 2015 ovládla Jednička, Barrandovský Silvestr porazil Primu i Novu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Čtyřhodinový zábavný večer TV Barrandov si nenechalo ujít přes 540 tisíc diváků. Je to podobný výsledek jako rok předtím.

Devět z deseti nejsledovanějších pořadů pro ČT 1

Silvestrovskou zábavu ovládla s přehledem stejně jako loni Jednička. Diváci preferovali na prvním programu České televize nejvíce Všechnopárty, která se blížila k hranici půl druhého milionu diváků. Byla tak dokonce sledovanější než Silvestrovské Televizní noviny. Na Jedničce se například dařilo i Nezapomenutelným scénkám nebo bloku Do roka a do dna. Oba měly milionové publikum. Jednička byla přes den lídrem u dospělého i mladšího publika. Stanice ČT 1 si udržela vítězství i v hlavním vysílacím čase díky podílu 27,62 %.

STŘEDEČNÍ DATA: Láska na vlásku měla s Mrazíkem vyrovnanou sledovanost, mladí dali přednost Nově

stul

Jednička ovládla s přehledem TOP 10 sledovanosti pořadů silvestrovského dne. Mezi sebe dovolila pustit na druhé pozici pouze zmiňovaný speciál Televizních novin. S nízkou sledovaností se potýkala po 20. hodině nejen Prima, ale také Nova. Její pořady vysílané do půlnoci se vůbec nedostaly do TOP 5. S půlmilionem diváků naopak na druhé pozici figurovala repríza Silvestra 2012 – 483 tisíc diváků (share 15,93 %; 19,57 % v 15–54). Ta však startovala až tři minuty po půlnoci, tedy již 1. ledna 2016.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+