Více

Portál Seznam.cz jde do rádií, chystá internetovou stanici pro ženy

Internetový portál Seznam.cz se hodlá pustit do rozhlasového vysílání. Zatím sice jen na internetu, ale ještě v letošním roce chce spustit internetové rádio pro ženy, které by mělo fungovat na stránkách spřízněného webu Prozeny.cz. Ekonomickému deníku E15 to potvrdil ředitel Seznamu Pavel Zima.

Zatím přesné nevíme datum, nejpravděpodobnější se jeví druhá polovina roku, uvedl šéf Seznamu. Snažíme se, aby se internet stal médiem číslo jedna. Pokud nám k tomu pomůže internetové rádio, spustíme rádio, dodal. Obsah nového rádia pomůže portálu vytvářet rozhlasový dům Lagardere, který v České republice provozuje rádia Frekvence 1, Evropa 2, Bonton či DJ.

Kromě hudby pro ženy zde nabídneme rozhovory s poradci a odborníky, například gynekology, onkology a podobně, přiblížil pro E15 obchodní ředitel Seznamu Tomáš Búřil. Vysílání by mělo běžet 24 hodin denně.

Zájem Seznamu o rozhlasové vysílání naznačil již přede dvěma lety majitel tohoto portálu Ivo Lukačovič. Serveru DigiZone.cz tehdy řekl, že se Seznam výrazně zajímá o možnosti zemského digitálního rozhlasového vysílání.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 12. 2. 2009 16:23

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+