Více

Portál Kina Svět by svým záběrem mohl konkurovat webu Primy Zoom

Kino Svět je od dnešního dne dostupné prostřednictvím pražské Regionální sítě 4, postupně ho budou do nabídek zařazovat i operátoři placené televize. Portál by měl odstartovat do 15. března.

Podobným směrem, jakým se ještě před spuštění ubírala Prima Zoom, plánuje vyrazit s webovým portálem nové stanice Kino Svět i její provozovatel Československá filmová společnost. Stejně jako program FTV Prima pro diváky, kteří chtějí vědět víc, chce i Kino Svět nabídnout na svém portálu www.kinosvet.tv bonusový materiál. Ten by měl právě spočívat v doplňkových informacích ke klasickému lineárnímu, tedy televiznímu vysílání. Připomeňme, že Kino Svět bude dostupné v pražské Regionální síti 4, v nabídce kabelové televize UPC a časem i u dalších operátorů.

MIF17

NEPŘEHLÉDNĚTE: V pražském DVB-T od pátku Kino Svět, Retro Music Television a Regionálnítelevize CZ

Diváci by na webu programu určeného pro volné šíření měli najít i jednotlivé pořady v případě, že k nim televize získá internetová práva. Pokud se to nepodaří, budou tu pochopitelně chybět. Prima Zoom by si tak mohla s Kinem Svět konkurovat nejen podobným zacílením, ale i svým webovým obsahem, byť FTV Prima má pro svou internetovou sekci úplně jiné kapacity, než jakými disponuje Československá filmová společnost, mj. i provozovatel kanálů CS Film, CS Mini a Horor Film. Portál Kina Svět by měl ve finální podobě odstartovat do 15. března.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 3. 3. 2013 12:51

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+