Více

Pořadí je ve středu standardní: Ulice, Ohnivý kuře a Výměna manželek

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Bez biatlonu, který měl minulý týden nejvyšší podíl na publiku, se žebříček nejsledovanějších vrací k normálu.

Ulice s 1,125 mil. diváků opět těsně porazila Ohnivý kuře, které sledovalo 1,095 mil. diváků. Podíl na obecném publiku byl v prvním případě nad třicet procent, „kuchaři“ jsou na 26,62 %, a to v obou diváckých kategoriích. Třetím a posledním nezpravodajským pořadem, který se dostal do TOP 10 za všechny kanály, je Výměna manželek. Ve středu ji zhlédlo 873 tisíc diváků a podíl na publiku u toho mladšího, 15–54, dosáhl 28,89 %. Robinsonův ostrov se opět do TOP nedostal a s 582 tisíci diváky končí v TOP 5 poslední. Nova a Prima mají v TOP 10 čtyři pořady, ČT1 dva.

ÚTERNÍ DATA: Úterý patří televizi Nova a Ordinaci v růžové zahradě 2

Průměr podílů na celkové sledovanosti se u televize Nova v hlavním vysílacím čase, prime time, dostal na 25,8 %, u Primy na 19,61 % a ČT1 končí na 12,53 %. Na třicet procent, resp. lehounce výše, se Nova dostala pouze u skupiny 15–54. Naopak nad hranicí čtyř procent je ČT2, plnoformátová TV Barrandov a velice těsně to uniklo Nově Action. Přes den TV Barrandov vykázala 6,41 % a ČT2 4,37 %. I zde se u kanálu Prima Cool stále více rozevírají nůžky mezi oběma diváckými skupinami, když v 15+ stanice vykazuje 2,78 a v 15–54 pak 5,48 %. Hlavní kanály si pořadí zachovávají a Nova je na 22,65 %, Prima 16,64 % a ČT1 uzavírá na 12,95 %.

Filmové kanály jsou v podstatě na svém dlouhodobém standardu, nad sto tisíc pak na Nově Cinema vyskakují v TOP 5 za kanál dva pořady: komedie Má mě rád, nemá mě rád se 148 tisíci a Americká panna s rovnou „stovkou“. Oba také vykazují hmatatelně vyšší sledovanost u mladších diváků. Na Primě Max je jedničkou v TOP 5 za kanál drama Pokání, které vidělo 61 tisíc diváků. Na Kině Barrandov je v čele obvyklý podvečerní Columbo, kterého tentokráte zhlédlo 36 tisíc.

MINULÝ TÝDEN: Ulice těsně porazila Ohnivý kuře, biatlon má nejvyšší podíl na publiku

stul

ČT2 měla včera opět značný úspěch s cestovatelskou středou. Země a města světa V. vidělo 348 tisíc diváků a nad tuto hranici se dostal i dokument Národní klenoty II, které sledovalo 302 tisíc. Podíl na publiku se navíc v obou případech pohyboval kolem 8,4 %. Nad 274 tisíc diváků se pak na ČT2 dostávají ještě další dva pořady. Na Nově Action se stále lépe vede seriálu Kriminálka Miami a dva vysílané díly sledovalo 188, resp. 240 tisíc diváků, přičemž nad „sto“ se dostal i Walker, Texas Ranger. Na plnoformátové TV Barrandov je jedničkou v TOP 5 za kanál Soudkyně Barbara a vidělo ji 313 tisíc při podílu na publiku 12,18 %. Vede se i reality Nebezpečné vztahy, která přitáhla 234 tisíc a podíl dosáhl 5,95 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+