Více

Pondělní dovolené poznamenaly sledovanost, ani jeden pořad nepřesáhl milion diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se probojovaly jen dva nezpravodajské pořady, série Panoptikum Města pražského a film Líbáš jako ďábel.

Přes milion diváků starších patnácti let se v pondělí nepovedlo přehoupnout ani stálici v podobě Televizních novin, které na Nově sledovalo 961 tisíc diváků. O necelých sto devadesát tisíc diváků méně pak vidělo Sportovní noviny – ty si nenechalo ujít 776 tisíc diváků. S odstupem dalších více než sto padesáti tisíc diváků skončilo Panoptikum Města pražského, příhody kriminálního rady Korejse v podání Jiřího Adamíry oslovily 624 tisíc diváků starších patnácti let.

NEDĚLNÍ DATA: Kriminálka Anděl útočí na třicetiprocentní podíl, Společník na ČT 1 se nedostal ani do TOP 10

Jediným dalším nezpravodajským pořadem, který se dokázal nominovat do TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne, se stalo pokračování komedie Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel, jejímiž partnerskými radami se nechalo inspirovat 609 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Český film nasadila i Nova Cinema, odpolední promítání Hrabalovy adaptace v režii Jiřího Menzela komedie Obsluhoval jsem anglického krále si ale naladilo pouhých 62 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+