Více

Polská U-TV odhalila první podrobnosti. Bude i v tamním DVB-T

Chystaný polský digitální kanál U-TV, který bude šířen mimo jiné v rámci tamního prvního terestrického multiplexu, odstartuje na podzim letošního roku. S odvoláním na společnost Besta Film, která bude jeho provozovatelem, o tom informoval server media2.pl. U-TV je v podstatě zkratkou pro YOU TV, což je možné označit například jako televize o tobě (o vás), tvoje televize a podobně.

ČTĚTE TAKÉ: Kino Polska Nostalgia, Eska TV, ATM Rozrywka a U-TV budou v polském DVB-T

U-TV se bude orientovat především na takzvanou společenskou publicistiku, všeobecné informace a také politiku, zkrátka témata, která se mohou dotknout každého z nás. Stanice připravuje do vysílání mimo jiné pořady Nasze sprawy a W Twojej sprawie, jež se budou zabývat aktuálními tématy. Problematice lokální se bude věnovat pořad s jednoduchým názvem Polska. Společenské problémy a rady vhodné pro každodenní život přinese Witaj Polsko.

stul

NEPŘEHLÉDNĚTE: Polsko vybralo operátora terestrického multiplexu 1

Významnou roli ve vysílání budou hrát také magazíny věnované zdraví, ochraně spotřebitele nebo automobilismu. O víkendu se mohou těšit diváci na témata nepolitická a oddechová. Půjde konkrétně o pořady Kalejdoskop, Showbiz a Od Was dla Was. Z názvu druhého z nich vyplývá, že se bude jednat o magazín ze společnosti. Kromě informací ze života hvězd nebudou chybět ani aktuální informace o hudbě a filmu. Stanice je v současné době ve fázi budování týmu, aby byla ve slíbeném období připravena ke startu.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+