Více

Polovinu včerejšího TOP 10 nejsledova­nějších pořadů ovládla Nova, na ČT1 zbyla tři a na Primu dvě místa

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejšího dnes se s 1,177 milionu diváků stala Ordinace v růžové zahradě.

Klasicky nejsledovanější relací se staly zpravodajské Televizní noviny, ke kterým přilákala televize Nova 1,415 milionu diváků starších patnácti let, z nichž 564 tisíc bylo zároveň mladších 54 let. Druhé Sportovní noviny včera zaujaly 1,222 milionu diváků a 530 tisíc mladších diváků. Na Ordinaci v růžové zahradě se v prime time koukalo 1,177 milionu zástupců obecné cílové skupiny a 440 tisíc reprezentantů mladší divácké skupiny.

STŘEDEČNÍ DATA: Modrý kód se drží kolem 850 tisíc diváků a je jedničkou večera

Také čtvrtá a pátá příčka patří pořadům z produkce naší komerční jedničky, nekonečný podvečerní seriál Ulice si včera našel 1,093 milionu diváků a stal se tak posledním pořadem, kterému se podařilo překonat psychologickou hranici jednoho milionu diváků. Bulvární magazín Prásk si pozdě večer pustilo 869 tisíc diváků, z nichž 351 tisíc patřilo do věkové skupiny od 15 do 54 let.

Šesté místo obsadil seriál televize Prima Ohnivý kuře, který včera zaujal 782 tisíc diváků. Zbytek žebříčku tvoří zpravodajské pořady České televize a Primy. Hlavní Události na ČT1 sledovalo 636 tisíc diváků, u navazujících Branek, bodů, vteřin zůstalo 610 tisíc diváků. Předcházející Události za okamžik a počasí vidělo 534 tisíc diváků, o dva tisíce diváků méně oslovily Krimi zprávy na Primě.

MINULÝ TÝDEN: Nova pod třiceti procenty, Prima lehce nad patnáct

První díl dokumentární trilogie Ano, Masaryk, kterou uvedla ČT2, vidělo 213 tisíc diváků. Prima Max vsadila v prime time na Lásku z pasáže, která zaujala 59 tisíc diváků. Později večer uvedla Nova Cinema klasický autohoror Upír z Feratu, což ocenilo 127 tisíc diváků. Klasicky nejúspěšnějším pořadem TV Barrandov je Soudkyně Barbara s 203 tisíci hlasy.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov. 

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+