Více

Polovinu TOP 10 nejsledova­nějších pořadů včera tvořily nezpravodajské po­řady

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejlépe si vedla repríza loňského Vánočního Kameňáku na Nově, nesouvislá změť obstarožních anekdot předehnala i Sportovní noviny.

Celkem pět pořadů včera překonalo hranici jednoho milionu diváků starších patnácti let, z toho čtyři pocházely z produkce TV Nova a jeden připravila Česká televize. Na tradiční jedničku v podobě Televizních novin na Nově, které vykázaly 1,459 milionu diváků starších patnácti let, včera z druhé pozice nekompromisně zaútočil Vánoční Kameňák, který nakonec zaostal o necelých sto padesát tisíc diváků. K tomuto veledílu, čerpajícímu z nejlepší tradice české komunální komedie, včera usedlo 1,3 milionu diváků, z toho jich 701 tisíc bylo mladších 54 let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Čtvrtek patřil zpravodajství a Nově

Vánoční Kameňák tak včera sesadil i obvyklou dvojku v podobě Sportovních novin na Nově, které včera zaujaly 1,228 milionu diváků starších patnácti let. Jediným zástupcem České televize mezi pěti nejsledovanějšími pořady včerejška byla diskusní Všechnopárty, u níž moderátora Karla Šípa doprovázelo 1,047 milionu diváků. O pouhých 24 tisíc se pak přes milion diváků přehoupl nekonečný podvečerní seriál TV Nova Ulice.

Uspěla i pohádka Johančino tajemství, kterou do prime time nasadila ČT1 a svým zájmem se jí odměnilo 837 tisíc diváků starších patnácti let, z nichž 383 bylo ve věku od 15 do 54 let. Sedmou a osmou příčku obsadily zpravodajské pořady FTV Prima, její zprávy si jako zdroj informací vybralo 627 tisíc diváků a u navazujících Krimi zpráv vydrželo 627 tisíc diváků. I deváté místo patřilo Primě, když soutěž amatérských kuchařů Prostřeno zkonzumovalo 604 tisíc diváků. Poslední Události na ČT1 včera vidělo 577 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

MINULÝ TÝDEN: V pátečním TOP 10 převažuje ČT, Prima bodovala pouze jedenkrát

Filmová Prima Max vsadila v prime time na klasický western s Robertem Redfordem, jehož na cestě k nezávislé existenci ve Skalistých horách doprovodilo 78 tisíc diváků. Nova Cinema vsadila stejně jako hlavní kanál na vánoční tématiku, animák Velká vánoční jízda zaujal 120 tisíc diváků, z toho 104 tisíce byly mladší 54 let. Fanda nasadil na začátku týdne do vysílání Chucka Norrise jako Walkera, Texas Rangera, což včera v podvečer ocenilo 45 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+