Více

Policie Modrava v neděli ještě více posílila, viděly ji téměř dva miliony diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima love v neděli večer porazila u mladšího publika Novu Cinema. Díky pokračování ságy Twilight se přiblížila k dvěma stům tisícům diváků.

Policie Modrava nejsledovanějším pořadem v Česku

Nový kriminální seriál Policie Modrava nemá v neděli večer konkurenci. Oproti předchozímu dílu si ještě více polepšila. Včera si ji od 20:24 nenechaly ujít téměř dva miliony diváků při podílu na publiku (share) 43,47 %. U mladších diváků dosáhl seriál share 37,54 %. Policie Modrava se tak stala nejen nejsledovanějším nezpravodajským pořadem, ale předstihla i Televizní noviny. Kriminální seriál Novy je tak aktuálně nejúspěšnějším pořadem na českých televizních obrazovkách. Televize dosáhla celodenního podílu 20,12 % u staršího a 22,96 % u mladšího publika. Večer se její share pohyboval přibližně mezi 32 a 33 %.

SOBOTNÍ DATA: Klání sobotních soutěží vyhrál formát Zpívá celá rodina. U mladých Máme rádi Česko

MIF17

Pozici televizní dvojky obsadila s celodenním podílem 16,66 % Jednička, v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, získala 14,45 %. Nejsledovanějším pořadem na ČT 1 byly s 914 tisíci diváky (share 23,43 %) Události, cyklus Škoda lásky oslovil 436 tisíc diváků s podílem v obou diváckých skupinách okolo 10 %. Prima se musela spokojit s pozicí televizní trojky. Za celý den oslovila necelých 13 % publika, večer se dostala na hodnotu 13,45 % a od Jedničky ji tak dělil jeden procentní bod. Seriál Všechny moje lásky, který se brzy přesune na středu, vidělo 550 tisíc diváků s podílem přibližně 12 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+