Více

Policie Modrava překročila hranici dvou milionů diváků, neohrozila ji ani česká klasika

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Neobvykle vysokou sledovanost měly v neděli Otázky Václava Moravce. Jejich druhou část si pustilo na ČT 24 rovných 400 tisíc diváků.

Policie Modrava nadále rekordní

Nový kriminální seriál Policie Modrava nemá v neděli večer konkurenci. Vůbec poprvé včera na Nově překročil dvoumilionovou hranici a získal podíl na publiku (share) 44,69 %, u mladších diváků pak 38,96 %. Pro srovnání, klasickou československou komedii Vesničko, má středisková si nenechalo ujít na Jedničce 803 tisíc diváků (share 17,72 %; 17,76 % v 15-54) a Všechny moje lásky na Primě dokonce tentokrát vidělo méně než 450 tisíc diváků. Bylo to však naposledy, co se tento seriál v daný den a v daném čase vysílal. Od tohoto týdne ho Prima přesouvá na středeční večer.

SOBOTNÍ DATA: Sobotní zábava na ČT 1 a Primě vyrovnaná, nejsledovanější Souboj Titánů na Nově

Kromě Policie Modrava skončily vysoko nad hranicí jednoho milionu diváků i Televizní a Sportovní noviny. U staršího publika překročily oba pořady 40% podíl. Není žádným překvapením, že se Nova stala nejsledovanější televizí s celodenním podílem 21,32 % u staršího a 25,19 % u mladšího publika. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, se stanice pohybovala v obou diváckých skupinách nad 33 %. Pozici televizní dvojky zaujala s podílem 17,69 % Jednička, večer se dostala na hodnotu 18,63 %. Trhovou trojkou byla s přibližně 11,5 % Prima, její primetimový share měl hodnotu 12,3 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+