Více

Policie Modrava nedala konkurenci šanci, pilot vidělo 1,8 milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Úspěch kriminálního seriálu Novy byl nezpochybnitelný zejména ve srovnání s Primou, kde vidělo pohádku S čerty nejsou žerty půl milionu diváků.

Nova v prime time s podílem přes 30 %

Doslova fenomenální nástup měla do začínající jarní programové sezóny Policie Modrava, a to i přesto, že nešlo o premiérový díl, ale o pilotní část, která běžela na Nově již poněkolikáté. Před půl devátou večer k ní usedlo 1,820 milionu diváků při podílu na publiku (share) 43,23 %. U mladšího publika oslovil pilot seriálu 36,52 % publika. Úspěch Novy podtrhují i čísla konkurence. Úspěšnou českou komedii Jak vytrhnout velrybě stoličku si nenechalo na Jedničce ujít 704 tisíc diváků (share 16,94 %; 16,47 % v 15-54), pohádku S čerty nejsou žerty vidělo na Primě půl milionu diváků (share 12,3 %; 15,68 % v 15-54).

PÁTEČNÍ DATA: TV Barrandov zabodovala v pátek romantikou, oslovila přes 10 % publika

stul

Nova se stala v sobotu nejsledovanější televizí s podílem 22,57 % u staršího a 23,27 % u mladšího publika. Neobvykle vysokých hodnot však dosáhla tentokrát i v prime time. U staršího publika dosáhla na share 32 %, u mladšího skončila těsně pod 30 %. Nad jedním milionem diváků se pohybovaly i Televizní a Sportovní noviny. Nejsledovanějším pořadem Primy byly Krimi zprávy s 859 tisíci diváky (share 22,73 %), stanice však byla až televizní trojkou díky podílu 11,47 % přes den a 13,48 % v prime time. Televizní dvojkou byla s podílem 15,94 % Jednička. Večerní share vykázal 17,28 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+